Nr. |
Numele şi prenumele | Universitatea | Facultatea şi anul de studiu | Media | ||||
crt. | ||||||||
1. |
Stancu Iulia Ana Maria | Universitatea Politehnica | Arhitectură, IV | 9,43 | ||||
2. |
Heidelbacher Andrei | Universitatea Politehnica | Automatică şi Calculatoare, IV | 9,97 | ||||
3. |
Cozma Ioana | Universitatea Politehnica | Chimie Industrială şi Ingineria Mediului, IV | 10 | ||||
4. |
Soltan Victor | Universitatea Politehnica | Construcţii, II | 9,80 | ||||
5. |
Schmiedt Patrik Dennis | Universitatea Politehnica | Electronică şi Telecomunicaţii, IV | 9,28 | ||||
6. |
Butaru Florinel | Universitatea Politehnica | Electrotehnică şi Electroenergetică, I Master | 9,65 | ||||
7. |
Cioroagă Bogdan Dorel | Universitatea Politehnica | Inginerie din Hunedoara, IV | 9,92 | ||||
8. |
Pleş Cătălin Florin | Universitatea Politehnica | Management în Producţie şi Transporturi, III | 9,82 | ||||
9. |
Opincă Paul | Universitatea Politehnica | Mecanică, IV | 9,97 | ||||
10. |
Hauer Karina Bianca Ioana | Universitatea Politehnica | Ştiinţe ale Comunicării, III | 9,70 | ||||
11. |
Popescu Flavia Aurora | Universitatea de Ştiinţe Agricole şi Medicină Veterinară | Agricultură, IV | 10 | ||||
a Banatului "Regele Mihai I al României" | ||||||||
12. |
Mihalache Aura Alexandra | Universitatea de Ştiinţe Agricole şi Medicină Veterinară | Horticultură şi Silvicultură, IV | 10 | ||||
a Banatului "Regele Mihai I al României" | ||||||||
13. |
Marean Marina Mirabela | Universitatea de Ştiinţe Agricole şi Medicină Veterinară | Management Agricol, IV | 10 | ||||
a Banatului "Regele Mihai I al României" | ||||||||
14. |
Predescu Gheorghe Vicenţiu | Universitatea de Ştiinţe Agricole şi Medicină Veterinară | Medicină Veterinară, VI | 10 | ||||
a Banatului "Regele Mihai I al României" | ||||||||
15. |
Oprinescu Claudia Izabela | Universitatea de Ştiinţe Agricole şi Medicină Veterinară | Tehnologia Produselor Agroalimentare, IV | 9,30 | ||||
a Banatului "Regele Mihai I al României" | ||||||||
16. |
Ferencz Maria Alexandra | Universitatea de Ştiinţe Agricole şi Medicină Veterinară | Zootehnie şi Biotehnologii, III | 9,96 | ||||
a Banatului "Regele Mihai I al României" | ||||||||
17. |
Pădurean Carla Cezara | Universitatea de Vest | Arte şi Design, III | 9,91 | ||||
18. | Cîrcioban Denisa Laura | Universitatea de Vest | Chimie, Biologie şi Geografie, II Master | 10 | ||||
19. | Bulucea Mariana Cristina | Universitatea de Vest | Economie şi Administrarea Afacerilor, II | 9.75 | ||||
20. | Lazăr Silviu Ioan | Universitatea de Vest | Drept , IV | 9,89 | ||||
21. | Farzat Sara Maria | Universitatea de Vest | Educaţie Fizică şi Sport, II | 9,58 | ||||
22. | Cordoş Andrei | Universitatea de Vest | Fizică, I Master | 9,98 | ||||
23. | Gherheş Florin | Universitatea de Vest | Litere, Istorie şi Teologie, I Master | 9,98 | ||||
24. | Vîlceanu Mihnea Florin | Universitatea de Vest | Matematică şi Informatică, III | 10 | ||||
25. | Kristof (Banyacskai) Iolanda Lorena | Universitatea de Vest | Muzică şi Teatru, III | 10 | ||||
26. | Sîrbu (Herbil) Iulia | Universitatea de Vest | Sociologie şi Psihologie, II | 10 | ||||
27. | Șain Andreas | Universitatea de Vest | Ştiinţe Politice, Filosofie şi Ştiinţe ale Comunicării, II | 9,45 | ||||
28. | Similie Maria Diana | Universitatea de Medicină şi Farmacie "Victor Babeş" | Farmacie, III | 10 | ||||
29. | Mircea Monica Nicoleta | Universitatea de Medicină şi Farmacie "Victor Babeş" | Medicină V | 10 | ||||
30. | Fer Bianca | Universitatea de Medicină şi Farmacie "Victor Babeş" | Medicină Dentară, VI | 9,47 | ||||
31. | Dumitru Marian Sergiu | Universitatea "Tibiscus" | Calculatoare şi Informatică Aplicată, III | 9,17 | ||||
32. | Vesa Lorena Cătălina | Universitatea "Tibiscus" | Drept şi Administraţie Publică, IV | 9,63 | ||||
33. | Bauer (Saizescu) Cristina | Universitatea "Tibiscus" | Psihologie, III | 9,93 | ||||
Alexandra |
||||||||
34. |
Panduru (Teodorescu) Silvia | Universitatea "Tibiscus" | Ştiinţe Economice, II | 9,64 | ||||
35. | Matei Florian Artur | Universitatea "Ioan Slavici" | Inginerie, II | 9,11 | ||||
36. | Niţulescu (Siminic) Constantina | Universitatea "Ioan Slavici" | Ştiinţe Economice, II | 9,30 |
Nr. crt. | Numele şi prenumele | Universitatea | ||
1. |
Mărginean Ioan Mircea | Universitatea Politehnica Timişoara | ||
Facultatea de Construcţii | ||||
2. |
Ambruş Victor | Universitatea de Vest din Timişoara | ||
Facultatea de Fizică | ||||
Universitatea de Ştiinţe Agricole şi Medicină Veterinară a Banatului |
||||
3. | Hotea Ionela | "Regele Mihai I al României" din Timişoara |
Facultatea de Medicină Veterinară |
|