Claudia Nastacă - organizator de cursuri din Timisoara pentru copii, ateliere pentru copii

ACS Poli merge in sferturile Cupei Ligii

acum 9 ani si 6 luni
674

Formaţia ACS Poli Timişoara s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei Ligii Adeplast, după ce a învins, miercuri, pe teren propriu, cu scorul de 1-0 (0-0), echipa Petrolul Ploieşti, în optimile competiţiei. Unicul gol al meciului a fost marcat de Robert Elek, în minutul 67. Meciul a fost echilibrat, dar per total echipa gazda a fost mai buna si s-a calificat pe merit in turul urmator.
ACS Poli Timişoara: Kirschstein - Belu, Luchin, Cânu, Popescu - Sarmov - Zicu (Hernandez '57), Llorente, Goga (Curtean '63), Bărbuţ - Elek (Artean '90). Antrenor: Florin Marin
Petrolul Ploieşti: Pecanha - Beţa, Benga, Genev (Bucşă '84), Faugh-Porret - Marinescu, Ropotan - Peteleu (Lemnaru '86), Zoubir, Varga (Tamuz '77) - Moussa. Antrenor: Eusebiu Tudor
Cartonaşe galbene: Belu '38, Elek '77, Curtean '82 / Varga '29, Ropotan '32, Pecanha '68
Arbitri: Adrian Cojocaru - Stelian Slabu, Gabriel Stroe - Florin Miron
Observatori: Aron Huzu, Valer Şulea

Anunt Diamant Alexandru Mușătoiu Cabinet de Avocat

Alexandru Mușătoiu Cabinet de Avocat Timișoara - Alexandru Mușătoiu este membru al Baroului Timiș. Cabinetul de avocat a fost fondat în anul 2006, poziționându-se în segmentul cu cei mai buni și serioși avocați din Timișoara.