Timisoara

Anunt Diamant Euroinstal - Calea Aradului

Euroinstal Timisoara - boilere, centrale termice, sisteme de incalzire

Angajam mecanic electromecanic stivuitoare

Detalii loc de munca

Telefon
0742560742
Categorie
Locuri de munca
Modificat
acum 6 ani si 2 luni
Vizualizari
3276

Voteaza & Distribuie

Prezentare loc de munca

Candidatul ideal specializari: mecanic stivuitoare, tehnician electromecanic stivuitoare, domeniul agricol si industrial;
- experienta in domeniul stivuitoarelor sau a echipamentelor agricole si/sau industriale
- experienta practica minim 6 luni;
- capacitatea de a lucra individual;
- abilitati de comunicare si negociere;
- cunostinte operare PC
- disponibilitate pentru deplasari zilnice (70% din programul de lucru);
- postul este deschis si pentru aplicanti din alte orase nementionate mai sus.
- experienta in domeniul reparatiilor de stivuitoare reprezinta un avantaj!
Descrierea jobului Responsabilitati:
- asigurarea interventiilor de intretinere / revizie la beneficiari (in urma interviului se va decide postul pe care-l va ocupa candidatul)
- asigurarea diagnosticarii si reparatiei stivuitoarelor (in urma interviului se va decide postul pe care-l va ocupa candidatul)
- identificarea pieselor de schimb necesare;
- asigurarea prin atitudine a bunei imagini a societatii;
- realizarea targetelor lunare;

Beneficii:
Salariu motivant + bonusuri
Masina de serviciu
Telefon mobil
Descrierea companiei SC CARPATLIFT SRL este o compania infiintata in 1999, avand ca obiect principal de activitate vanzare, reparare si inchiriere stivuitoare. Carpatlift este dealerul autorizat al marcilor: Clark, Pramac, Baoli, Mariotti, etc.

Anunt Diamant Angajam femeie si barbati pentru curatenie in Timisoara

Firma de curatenie din Timisoara angajeaza femei si barbati pentru servicii de curățenie profesională. Program aleatoriul: 1 schimb si/sau 2 schimburi si/sau 3 schimburi, pentru: cinematografe, sali de sport, cladiri de birouri si fabrici.