Timisoara

Anunt Diamant Angajam femeie si barbati pentru curatenie in Timisoara

Firma de curatenie din Timisoara angajeaza femei si barbati pentru servicii de curățenie profesională. Program aleatoriul: 1 schimb si/sau 2 schimburi si/sau 3 schimburi, pentru: cinematografe, sali de sport, cladiri de birouri si fabrici.

Angajam Controlori Calitate

Detalii loc de munca

Telefon
0728854950
Pret
1.400 LEI
Categorie
Locuri de munca
Modificat
acum 9 ani si 6 luni
Vizualizari
2480

Voteaza & Distribuie

Prezentare loc de munca

Candidatul ideal: In numele clientului nostru, companie specializata in domeniul inspectiei de calitate, angajam controlori calitate.

Se cere:
- Minim 10 clase
- Experienta minima in domeniu
- Seriozitate
- Vedere foarte buna
- Disponibilitate de a lucra in schimburi
- Posibilitatea de a efectua ore suplimentare
Descrierea jobului:

- activitati de verificare vizuala
- activitati de verificare dimensionala
- activitati de verificare cu tool-uri dedicate de verificare
- verificarea existentei componentelor corecte pentru varianta verificata
- activitati de impachetare si etichetare
- activitati de remanufacturare si reparative
- respectarea standardelor de calitate.

Oferta:

- Salariul brut 1400 lei
- Spor noapte 25%
- Spor de ore suplimentare: 200%
- Tichete de masa
- Bonus- in functie de rezultate
- Transport asigurat.
- Un set de 10 analize anuale gratuite.

Anunt Diamant Brol Medical Center

Brol Medical Center este o clinica privata situata in centrul orasului Timisoara cu o experienta de peste 21 ani in chirurgia estetica, infiintata in 1996.