Timisoara

Anunt Diamant Angajam femeie si barbati pentru curatenie in Timisoara

Firma de curatenie din Timisoara angajeaza femei si barbati pentru servicii de curățenie profesională. Program aleatoriul: 1 schimb si/sau 2 schimburi si/sau 3 schimburi, pentru: cinematografe, sali de sport, cladiri de birouri si fabrici.

Angajam Frezor C.N.C. pentru masini de frezat - salar de la 600 euro/luna

Detalii loc de munca

Telefon
0256 370 591
Pret
600 EUR
Categorie
Locuri de munca
Modificat
acum 1 deceniu si 2 luni
Vizualizari
5017

Voteaza & Distribuie

Prezentare loc de munca

Angajam Frezor C.N.C. pentru masini de frezat cu controler HEINDENHAIN (3,5 axe) pentru fabricarea matritelor - disponibile 2 posturi
Descrierea postului
  • Experienta relevanta de lucru pe utilaje de tipul celor mentionate mai sus, pentru fabricarea matritelor din metal.
  • Realizeaza diferite piese pe freza manuala si freza CNC,
  • Programeaza coordonatele frezei CNC.
Cerinte
  • Abilitati de operare, reglare si programare a masinilor.
  • Operare compensari, reglare scule etc.
  • Cunostinte aprofundate de desen tehnic, tolerante, control dimensional, rugozitate si alte notiuni specifice prelucrarilor mecanice prin aschiere.
  • Cunostinte de limba italiana si/sau germana.
Oferta (bonusuri, beneficii)
  • Se asigura cazare si masa pentru persoanele care nu au domiciliul in Sannicolau Mare.
  • Salariul net 600- 750 euro/luna in functie de experienta.
Detalii suplimentare la 0256-370591

Anunt Diamant Euroinstal

Euroinstal - Aeroterme si convectoare, Aparate de aer conditionat, Boilere, Calorifere, Cazane, Centrale termice, Panouri radiante, Panouri solare, Pompe de apă, hidrofoare, Pompe de caldura, Radiatoare, Sobe si seminee, Termostate, Tevi si robineti, Ventilatoare