Timisoara

Anunt Diamant Euroinstal - Giroc

Euroinstal Giroc - boilere, centrale termice, sisteme de incalzire

Firma de curatenie angajeaza Manager contracte

Detalii loc de munca

Telefon
0753024152
Categorie
Locuri de munca
Modificat
acum 8 ani si 1 saptamana
Vizualizari
2233

Voteaza & Distribuie

Prezentare loc de munca

Firma cu activitati principale prestarea de servicii de curatenie in domeniul industrial, comercial si privat, angajeaza angajeaza Manager contracte. Compania este prezenta in judeţele Bihor, Arad si Timis cu peste 200 de angajati.

Descrierea postului:
1. Cunoasterea in detaliu a fiecarei activitati de curatenie
2. Organizarea activitatii de curatenie in locatiile clientilor
3. Monitorizarea permanenta a activitatii de operatorilor de curatenie
4. Responsabil pentru respectarea parametrilor contractuali, precum si propunerea si impunerea de masuri de ajustare pentru respectarea parametrilor
5. Verificarea planului de lucru si analiza activitatii personalului coordonat
6. Intocmirea rapoartelor periodice

Cerinte:
• Experienta in pozitie de coordonare reprezinta un plus;
• Domiciliu stabil in Timisoara;
• Permis de conducere cat. B.;
• Cunoasterea pachetului Office (Word, Excel, PowePoint) si navigare internet;
• Capacitate de organizare;
• Disponibilitate la program flexibil;
• Persoana orientata spre actiune si spre respectarea termenelor de executie in conditiile de calitate cerute;

Oferta (bonusuri, beneficii):
• Salariu fix;
• Telefon mobil;
• Bonusuri suplimentare pentru realizarea obiectivelor stabilite;
• Posibilitatea de a avansa in interiorul firmei.

Anunt Diamant Angajam femeie si barbati pentru curatenie in Timisoara

Firma de curatenie din Timisoara angajeaza femei si barbati pentru servicii de curățenie profesională. Program aleatoriul: 1 schimb si/sau 2 schimburi si/sau 3 schimburi, pentru: cinematografe, sali de sport, cladiri de birouri si fabrici.