Timisoara
Se afişează 581-590 din 696 rezultate.
  • Fara poza
  • 0

  • Description
    Adecco Permanent Placement recruteaza pentru clientul sau, companiei de top in Tecomunicatiilor Reprezentant vanzari pentru Bucuresti
    Rresponsabilitati
    Este responsabil cu realizeazarea planului de vânzări si venituri ale servic...
  • Fara poza
  • 0

  • Buna, sunt Ramona si te astept in echipa mea. Caut persoane ambitioase care doresc sa fac cariera in AVON. Tot ce trebuie e sa ma contactezi, nu ezita. Ca si reprezentant AVON ai parte de o multime de beneficii, cadouri si banii! Daca iti doresti un venit in plus contacteza-ma!
  • 0722899634
  • 200.00 LEI
  • Rezolvati Elegant Conflictele
  • 0

  • Medierea este o solutie rapida, ieftina si eleganta de rezolvare a conflictelor. Biroul de mediator Doroiman Petre va pune la dispozitie personal specializat si conditii optime pentru realizarea oricarui tip de conflic.
  • 0724048170
  • 100.00 LEI
  • Sala de conferinta in Dumbravita
  • 0

  • Ai un eveniment de afaceri? Doresti sa organizezi o prezentare? Venim cu o sugestie de nota 10 pentru tine. Sala de conferinta Romantic din Dumbravita este locatia ideala pentru evenimentul tau.
  • 0744631443
  • Fara poza
  • 0

    For our client, a global leader in building materials, Adecco Permanent Placement is looking for 3 professionals based in 3 cities: Bucharest, Iasi and Chisinau:
    Senior Sales Engineer
    MAIN TASKS:- Achieves the quantitative and qual...
  • Fara poza
  • 0

    Adecco Permanent Placement is looking for Sales Manager, experienced in maximizing revenue from third party companies campaigns using all sales channels: DM, email, telemarketing. Our Client is a prominent media player on European lev...
  • Salon Kelly Image angajeaza
  • -1

  • Salon Kelly image isi mareste echipa! Deschidem un sediu nou in Piata Victoriei din Timisoara si vrem sa te alaturi echipei noastre.
  • 0356458500, 0736882277
  • Salvati Copiii angajează cadre didactice
  • 0

  • Ești o persoană iubitoare de oameni? Îți place să înveți? Dar să-i înveți pe ceilalți? Te consideri o persoană răbdătoare și crezi că ai bune abilități de comunicare? Dacă răspunsul este da, atunci Hai cu noi să facem bine!