Timisoara
Se afişează 71-80 din 539 rezultate.
  • Fara poza
  • 0

  • Bar restaurant, cu sediul in Timisoara, zona centrala, angajeaza, fete pe postul de barman - ospatar. Cerinte: experienta minima in domeniu, cunostinte limba italiana, tanara, aspect fizic placut.
  • 0762790700
  • Angajam Frigotehnist sau Electrician Frigotehnist
  • 0

  • Responsabilitati: asigurarea service-ului clientilor pe zona alocata, realizarea instalatiilor frigotehnice conform indicatiilor si planurilor, disponibilitate permanenta pentru interventie pe regiunea alocata
  • 0770461771
  • Angajam in cadrul departamentului financiar-contabil
  • 0

  • Colectivul Fadris Distribution cauta o persoana serioasa si calificata pentru a lucra alaturi de noi, in cadrul departamentului financiar-contabil.
    Post: operator calculator - facturare / intrari si iesiri marfa
  • 0256214878
  • Service auto, mecanic si vulcanizator, Timisoara
  • 0

  • Firma de selectie si recrutare de personal, Family Job SRL din Timisoara recruteaza pentru Service Auto din Timisoara 2 persoane: Mecanic auto si Vulcanizator (montator anvelope)
  • 0743487241
  • Angajam Inginer - Tehnician instalatii
  • 0

  • Angajam Inginer / Tehnician instalatii pentru activitati de echipare foraje si puturi cu sisteme de pompare apa. Locul de munca este 50 % pe santiere 50 % la birou Timisoara.
  • 0356006158
  • 500.00 EUR (2250.00 LEI)
  • Fara poza
  • 0

  • Angajam inginer/inginera absolvent al facultatii de instalatii in conditii avantajoase, oferim salariu atractiv. Oferim si cerem seriozitate. Asteptam cv-urile dumneavoastra pe adresa de e-mail sediu@intelbtplus@yahoo.ro, pentru mai multe informatii va rugam sa ne contactati la numerele de telefon: 0256395545, 0721527856.
  • 0721527856