Timisoara

Anunt Diamant Angajam femeie si barbati pentru curatenie in Timisoara

Firma de curatenie din Timisoara angajeaza femei si barbati pentru servicii de curățenie profesională. Program aleatoriul: 1 schimb si/sau 2 schimburi si/sau 3 schimburi, pentru: cinematografe, sali de sport, cladiri de birouri si fabrici.

Quickmobile angajeaza Consilier Vanzari

Quickmobile angajeaza Consilier Vanzari & Sef magazin-Iulius Mall Timisoara

Detalii loc de munca

Categorie
Locuri de munca
Modificat
acum 1 an si 4 luni
Vizualizari
2862

Voteaza & Distribuie

Prezentare loc de munca

Candidatul ideal:
- comunica si relationeaza cu usurinta, cu clientii
- este deschis, energic, sociabil si cu spirit de echipa
- are atitudine proactiva si pozitiva
- manifesta entuziasm si dorinta de a invata
- este atent la detalii, este ordonat si este capabil sa respecte procedurilie, principiile si tehnicile de vanzare
- are studii superioare sau in curs
- cunostinte oerare PC(Office, Internet, E-mail)
- este la curent cu noile tehnologii in domeniul GSM
Experienta in Vanzari/retail/promoting si cunostinte despre produsele din domeniul GSM constituie un AVANTAJ

Descrierea jobului:
RESPONSABILITATI:
- intampina clientii si le asigura consiliere intr-o maniera amabila, prietenoasa si eficienta
- identifica nevoile si asteptarile clientilor, le ofera informatii corect si complet despre produsele aflate in vanzare
- invata continuu oferta de produse ale companiei
- informeaza clientii cu privire la noile promotii, produse si servicii ale companiei
- implementeaza in magazin campanile promotionale
- realizeaza operatiuni cu casa de marcat
- mentine ordinea si curatenia in magazin
- colaboreaza cu ceilalti mebri ai echipei de vanzari

BENEFICII:
- venit fix si bonusuri lunare corelate cu targetele de vanzari
- mediu de lucru stabil, placut si dinamic
- oprtunitati de dezvoltare a abilitatilor in domeniul vanzarilor,
- oportunitati de promovare

DESCRIEREA COMPANIEI:
Lansat in martie 2005, QuickMobile s-a diferentiat in scurt timp ca unul dintre cei mai importanti retaileri de IT&C din mediul online in Romania. Portofoliul de afaceri al QuickMobile este completat de o retea de puncte de vanzare in cele mai importante centre comerciale din tara, concepute ca magazine cu acces de 360°.

In tot acest timp, brandul QuickMobile a devenit un reper de succes, crescand ca notorietate si cifra de afaceri de la an la an. Ca dovada, QuickMobile a devenit o rampa de lansare si un partener de incredere pentru marci de notorietate mondiala. Portofoliul nostru de produse se poate mandri la ora actuala cu peste 150 de branduri printre care se numără Jean Paul Gaultier, Guess, Kenzo, Moschino, Karl Lagerfeld, Hello Kitty, Mini Cooper, Ferrari și alții.

Prin serviciile noastre personalizate, dorim sa va oferim o experienta de shopping unica, accesibila, pentru ca vrem sa va bucurati din plin de produsele brandurilor preferate in fiecare zi.

CONTACT:
CV-urile insotite de o poza recenta se vor trimite pe adresa:
marius.butuc @ quickmobile.ro