Timisoara
Se afişează 361-370 din 696 rezultate.
  • Sivuitorist/manipulant marfa
  • 0

  • Angajam stivuitorist/ manipulant marfa autorizant ISCIR pentru depozitul nostru localizat in comuna Giarmata. Programul de lucru luni-vineri 8:00-17:00 si salariul negociabil la interviu.
  • 0256369044
  • Fii broker asigurari + credite + pensii
  • 0

  • Schimbam DESTINE in bine! Caut partener in afacerea Destine. Pe cine caut? Cel/cea care are BAC-ul luat; Isi doreste independenta financiara; E dispus/a sa se dezvolte si stie ca banii nu se fac peste noapte.
  • 0744760330
  • 1000.00 EUR (4261.90 LEI)
  • Fara poza
  • 0

  • Angajam Agent / Broker Imobiliar - Candidatul ideal: Persoană dinamică, orientată spre succes. Bune abilităţi de comunicare. Dornică să lucreze în domeniul imobiliar şi în mod constant să fie conectat la piaţa imobiliară. Să aibă cunoştinţe de utilizarea calc...
  • 0720416164
  • Angajam Frigotehnist sau Electrician Frigotehnist
  • 0

  • Responsabilitati: asigurarea service-ului clientilor pe zona alocata, realizarea instalatiilor frigotehnice conform indicatiilor si planurilor, disponibilitate permanenta pentru interventie pe regiunea alocata
  • 0770461771
  • Caut barman, ospatar si bucatar
  • 0

  • Cafeneaua Chez Moi cauta barman, ospatar si bucatar. Pentru relatii suplimentare va rugam sa ne contactati telefonic. Multumim
  • 0724320176
  • Fara poza
  • 0

  • Serviciile noastre de evidenta contabila si analiza financiara vin in ajutorul antreprenorilor si se refera in principal la: Inregistrarea documentelor primare in conformitate cu normele legale in vigoare si principiilor contabilitatii...
  • 0724683752
  • Angajam reprezentant vanzari echipamente energie regenerabila
  • 0

  • Armand Group angajeaza persoana dinamica, motivata pentru ofertare si vanzari de echipamente fotovoltaice, eoliene, biomasa si agricultura prin direct marketing. Cunostine minime de electronice/energetica si experienta in vanzari/marketing/oferta...
  • 0356414175
  • Fara poza
  • 0

  • Angajez fete pentru bar in Timisoara, zona Dacia, full time, pachet salarial atractiv
  • 0723564676