Timisoara
Se afişează 31-40 din 696 rezultate.
  • Call Center
  • 0

  • Firma de selectie si recrutare personal, Family Job din Timisoara recruteaza: personal pentru pozitia de operator call center.
  • 0743487241
  • Fara poza
  • 0

  • Societatea Handyman Complete Services angajeaza urgent personal curatenie pentru spatiu comercial situat in Calea Aradului. Oferim contract de munca 8h/zi, bonuri de masa, salariu de 1.100 ron, loc de munca stabil.
  • 0751051732
  • Personal confectii incaltaminte
  • 0

  • Firma de selectie si recrutare personal, Family Job din Timisoara recruteaza: personal pentru intregul flux de productie. Confectii incaltaminte - Muncitor, sectia cusut-croit-talpuit - Sef de banda - Sef de sectie
  • Manager magazin Calzedonia
  • 0

  • Cautam o persoana dinamica, serioasa, cu spirit de initiativa, capabila sa ia decizii in conditii de stres.
  • 0766517692
  • Salvati Copiii angajează cadre didactice
  • 0

  • Ești o persoană iubitoare de oameni? Îți place să înveți? Dar să-i înveți pe ceilalți? Te consideri o persoană răbdătoare și crezi că ai bune abilități de comunicare? Dacă răspunsul este da, atunci Hai cu noi să facem bine!
  • Fonduri nerambursabile pentru agricultura
  • 0

  • Prin Masura 121 - Modernizarea exploatatiilor agricole poti obtine finantarea nerambursabila intre 40% si 70% pentru: Realizarea de constructii noi sau modernizarea constructiilor agricole deja existente; Achizitionarea de utilaje si echipamente...
  • 0754901696
  • Angajam personal pentru formarea unei noi echipe
  • 0

  • Firma Clean House Tim din Timisoara - angajeaza personal pentru formarea unei noi echipa de 4 persoane (femei sau barbati) pentru servicii de curatenie la birouri, vile, scari de bloc. Programul de lucru este de 8 ore. Deplasarea echipei la punctele de lucru se va face cu masina firmei. Salariul este atractiv si in plus se ofera lunar bonusuri de obiectiv. Cerinte: implicata, aspect ingrijit.
  • Angajam profesor de limba engleza - PFA
  • 0

  • ExamPlus isi mareste echipa! Cautam traineri de limba engleza - PFA, entuziasti, comunicativi, dinamici si dornici de a preda intr-un centru de limbi moderne.
  • 0256490232, 0787542448
  • Fara poza
  • 0

  • Inspector Resurse Umane Responsabilitati: intocmeste si gestioneaza dosarele de personal; genereaza documente contractuale din aplicatia companiei: contract de munca, acte aditionale, decizii; verifica corectitudinea documentelor e...
  • 0256292615
  • Fara poza
  • 0

  • Responsabilitati: Asigura prezenta permanenta la raft a produselor companiei; Asigura receptia calitativa si cantitativa a marfii in
    magazine; Impulsioneaza vanzarile prin relatia dezvoltata cu clientul; Este responsabil de cor...
  • 0743063375