Timisoara
Se afişează 481-490 din 696 rezultate.
  • Caut Loc de munca ca sofer In Timisoara
  • 0

  • Capacitate de a lucra in Echipa, Buna Comunicare, Relationare, Jobul dorit: sofer, Domeniul: Transport, Salariul dorit: Confidential, Contractul dorit: Full-time...
  • 0732812303
  • Fara poza
  • 0

  • Cautam WordPress Front-End Developer cu experienta sau incepator, pentru realizarea proiectelor noi si intretinerea proiectelor deja existente.
  • 0766812096
  • Fara poza
  • 0

  • Angajam lucratori comerciali(fete), cu/fara experienta, full time/part time (vineri, sambata si duminica), pentru magazinul Calzedonia din Iulius Mall Timisoara.
  • 0256223933
  • Fara poza
  • 0

  • Description
    Adecco Permanent Placement recruteaza pentru clientul sau, companiei de top in Tecomunicatiilor Reprezentant vanzari pentru Bucuresti
    Rresponsabilitati
    Este responsabil cu realizeazarea planului de vânzări si venituri ale servic...
  • Fara poza
  • 0

  • Suntem o companie la nivel national ce activeaza in domeniul reciclarii avem mai multe puncte de lucru in toata tara, suntem in continua dezvoltare in domeniul deseurilor reciclabile si cautam persoane care vor o stabilitate financiara si un loc d...
  • Timisoara, jud. Timis
  • 0752412412
  • angajam soferi de tir
  • 0

  • Stradamea, angajeaza pentru firme din Italia: soferi pe cisterna, soferi pe siloz, soferi pe prelata, soferi pe container
  • 0755118820
  • Contabil
  • 0

  • Contabil cu experienta de 8 ani in domeniu, ofer servicii de contabilitate completa, declaratii, bilant si salarizare, cu timp partial de lucru. Preturi incepand de la 150 lei/luna in functie de volumul de lucru.
  • 0742259925
  • 50.00 EUR (213.10 LEI)
  • Fara poza
  • 0

  • Suntem in cautare de electricieni (ingineri) automatisti, salariile sunt atractive si negociabile in functie de cunostintele si experienta dumneavoastra! Vorbirea limbii italiene reprezinta un avantaj! Locul de munca este in Timisoara. Va stau la dispozitie pentru mai multe detalii!
  • 0762121751
  • Curs Expert achizitii publice
  • 0

  • Școala Eurotraining Timișoara organizează curs de Expert achiziții publice care face parte din domeniul ocupațional administrație și servicii publice.
  • 0256220357, 0726220357