Timisoara
Se afişează 181-190 din 539 rezultate.
  • Angajam Frigotehnist sau Electrician Frigotehnist
  • 0

  • Responsabilitati: asigurarea service-ului clientilor pe zona alocata, realizarea instalatiilor frigotehnice conform indicatiilor si planurilor, disponibilitate permanenta pentru interventie pe regiunea alocata
  • 0770461771
  • Sivuitorist/manipulant marfa
  • 0

  • Angajam stivuitorist/ manipulant marfa autorizant ISCIR pentru depozitul nostru localizat in comuna Giarmata. Programul de lucru luni-vineri 8:00-17:00 si salariul negociabil la interviu.
  • 0256369044
  • Fara poza
  • 0

  • Angajez femeie de serviciu, program 8 ore. Se asigura salar + card transport gratuit, pranz cald zilnic.
  • 0771161714
  • 975.00 LEI
  • Fara poza
  • 0

  • Cautam WordPress Front-End Developer cu experienta sau incepator, pentru realizarea proiectelor noi si intretinerea proiectelor deja existente.
  • 0766812096
  • Fii broker asigurari + credite + pensii
  • 0

  • Schimbam DESTINE in bine! Caut partener in afacerea Destine. Pe cine caut? Cel/cea care are BAC-ul luat; Isi doreste independenta financiara; E dispus/a sa se dezvolte si stie ca banii nu se fac peste noapte.
  • 0744760330
  • 1000.00 EUR (4261.90 LEI)
  • Fara poza
  • 0

  • Caut barman femeie pentru program full, rog seriozitate,zona Iuliu Maniu, Timisoara, varsta curpinsa intre 25-45 de ani. Salariu de 1000 ron.
  • 0762937122
  • 1000.00 LEI
  • Fara poza
  • 0

  • Firma MEDLINE Property Multiservices angajeaza personal de curatenie pentru cladire de birouri in zona Piata 700. Se ofera loc de munca stabil, angajare cu contract, tichete de masa.
  • 0726347672