Timisoara
Se afişează 211-220 din 539 rezultate.
  • Secretar contabil
  • 0

  • Agritech SRL cu sediul în Remetea Mare angajează Secretar-contabil
  • 0748111800
  • Angajez brutar
  • 0

  • Angajez brutar in Timisoara. Experienta constituie un avantaj. Se ofera salar atractiv plus tichete de masa. Cei interesati sunt rugați sa ne contacteze telefonic
  • 0756473587
  • Atelier de creatie cauta croitoresa
  • 0

  • Cautam sa ne extindem activitatea si sa gasim 1-2 cusatorese si croitorese, care sa stie sa lucreze la masina de cusut industrial, in atelierul nostru situat in zona Gheorghe Doja din Timisoara. Fara limita de varsta care sa stie sa lucreze cap c...
  • 0752769278
  • Angajam Controlori Calitate
  • 0

  • Candidatul ideal: In numele clientului nostru, companie specializata in domeniul inspectiei de calitate, angajam controlori calitate.
  • 0728854950
  • 1400.00 LEI
  • Fara poza
  • 0

  • Candidatul ideal: Atentie la detalii; Indemanare; Seriozitate; Vedere buna; Se lucreaza din picioare; Minim 8 clase.
  • Fara poza
  • 0

  • Companie ce ofera servicii de mercantizare cauta 2 MERCHANDISERI pentru magazine de tip supermarket - locatie TIMISOARA.
    Responsabilitati: asezare marfa la raft, gestionare stoc de marfa, verificare preturi, respectare planograma.
  • Agent livrator
  • 0

  • Responsabilități: Livrarea mărfurilor comandate de clienţi conform graficului de livrare prestabilit, Încasarea facturilor livrate, Creşterea volumului de vânzări pe traseul de livrare alocat, Deservirea la standarde înalte a clienţilor Unix Auto.
  • 0755143377