Se afişează 651-660 din 1363 rezultate.
  • Handbalul juvenil - interviu cu Ivascu Raul Mihai
  • 0

• Marti 13 septembrie 2022
  • Invitatul de astazi este Ivașcu Raul Mihai, desemnat cel mai bun pivot al Turneului Final Juniori IV desfasurat in aceasta vara la Timisoara. Raul are 13 ani, practica handbalul din 2016 si este jucător legitimat la clubul CSC Mosnita Noua.
  • Handbalul juvenil - interviu cu Razvan Smerea
  • 0

• Luni 15 august 2022
  • Invitatul de astazi este Razvan Smerea, jucător legitimat la clubul CSC Mosnita Noua - secția de handbal. Razvan s-a remarcat din postura de portar la Turneul Final Juniori IV, inca din meciul contra celor de la HC Omer Constanta.
  • Handbalul juvenil - interviu cu Rotariu Paul
  • 0

• Joi 4 august 2022
  • Invitatul de astazi este Rotariu Paul, jucător legitimat la clubul CSC Mosnita Noua - secția de handbal. Paul a inscris in finala mica de la Turneul Final Juniori IV, 14 goluri, iar multi au afirmat ca ai facut ,,meciul vietii'', reusind un meci de senzatie.
  • Handbalul juvenil - interviu cu Soos Rares
  • 0

• Joi 28 iulie 2022
  • Invitatul de astazi este Soos Rares, jucător legitimat la clubul CSC Mosnita Noua - secția de handbal. Reres este jucatorul care a marcat in ultima secunda a meciului din finala mica de la Turneul Final Juniori IV golul care a adus echipei CSC Mosnita Noua medalia de argint
  • Handbalul junenil la Mosnita Noua – retrospectiva anului 2021
  • 0

• Duminica 26 decembrie 2021
  • Se întâmpla în urma cu 5 ani când fosta jucatoare de handbal Crapciu Cioriciu Alina punea bazele unui proiect ambitios pentru copii: infintarea unei sectii de handbal care se adresa copiiilor de toate varstele, de la 3 la 14 ani.
  • HC Giroc se impune la 11 goluri
  • +1

• Duminica 14 octombrie 2012
  • Duminica 14.10.2012, de la ora 14:00 HC Giroc a jucat pe teren propriu in compania echipei aradene din Santana.
  • 0

• Miercuri 30 iulie 2014
  • Handbaliştii Politehnicii Timişoara trec în următoarea fază a pregătirii estivale pentru sezonul competiţional viitor. După antrenamente preponderent fizice din săptămânile acestea, va urma o lună august extrem de densă &ici...
  • 0

• Marti 16 septembrie 2014
  • Minaur Baia Mare a câştigat derby-ul istoric al formaţiilor de tradiţie din afara Capitalei 26-22 (13-13), după un joc aprig cu faze frumoase dar şi cu greşeli de ambele părţi. De multe ori, reprizele dinaintea pauzei sunt echilibrat...