Se afişează 171-180 din 635 rezultate.
-
Piata Mocioni - Brancoveanu - Dambovita - Liceu Auto - Abator - Utvin Platforma Industriala - Utvin Biserica - Utvin Balta - Pod Sanmihaiu Roman - Sanmihaiu Roman Peco - Primarie Sanmihaiu Roman - Sanmihaiu German Strand - Sanmihaiu German Biseric...
-
Rang (tip tren): Regio
Numar tren: 2613
Ora plecare: 23:20
Ruta: Timisoara Nord 23:20 - Sinandrei 23:34 - Aradu Nou 0:26
153671153583153798299417153987152510153692314215153936153803