Timisoara

Anunt Diamant Euroinstal - Bulevardul Liviu Rebreanu

Euroinstal Timisoara - Bulevardul Liviu Rebreanu

Angajam Stivuitoristi

Detalii loc de munca

Telefon
0743063375
Pret
1.700 LEI
Categorie
Locuri de munca
Modificat
acum 8 ani si 3 luni
Vizualizari
2077

Voteaza & Distribuie

Prezentare loc de munca

Responsabilitati:

- Asigura si supravegheaza asezarea din si in rafturi, incarcarea/descarcarea marfurilor;
- Executa transportul paletilor de pe fluxul de receptie a marfurilor pe spatiile de stocaj si de la spatiile de stocaj pe fluxul de livrare a marfurilor;
- Colecteaza pe doc, paletii intregi si mixati ce intra in componenta unui camion in conformitate cu comenzile alocate respectivului camion;
- Procedeaza la incarcarea paletilor in camioane, respectand normele de incarcare specifice;
- Aprovizioneaza cu marfa locatiile de picking cu marfuri din spatiul de stocaj;
- Intocmeste şi transmite corespunzător documentele legate de activitatea din depozit.

Cerinte:
- Certificat ISCIR pentru stivuitor;
- Experienta minim 1 an;
- Disponibilitate la lucru in schimburi.

Program:
8 h/ 3 schimburi; L-V; 06:30-14:30; 14:00-22:00; 22:00-06:00

Oferta:
- salariu incadrare;
- tichete masa / zi lucratoare;
-transport asigurat.

Anunt Diamant Angajam femeie si barbati pentru curatenie in Timisoara

Firma de curatenie din Timisoara angajeaza femei si barbati pentru servicii de curățenie profesională. Program aleatoriul: 1 schimb si/sau 2 schimburi si/sau 3 schimburi, pentru: cinematografe, sali de sport, cladiri de birouri si fabrici.