Timisoara

Anunt Diamant Angajam femeie si barbati pentru curatenie in Timisoara

Firma de curatenie din Timisoara angajeaza femei si barbati pentru servicii de curățenie profesională. Program aleatoriul: 1 schimb si/sau 2 schimburi si/sau 3 schimburi, pentru: cinematografe, sali de sport, cladiri de birouri si fabrici.

Angajam asistenta medicala

Detalii loc de munca

Telefon
0356116424
Social links
Categorie
Locuri de munca
Modificat
acum 6 ani si 11 luni
Apartine de
Estet & Gyn
Vizualizari
1489

Voteaza & Distribuie

Prezentare loc de munca

Angajam Asistenta Medicala

DESCRIERE
Cerinte:

•diploma de asistent medical
•permis de libera practica valabil

•engleza nivel B2 constituie un avantaj sau alta limba de circulatie Internationala
•persoana dedicata,
•cu respect fata de actul medical si fata de pacienti

•corectitudine,
•seriozitate,
•amabilitate
•constiinciozitate

Program:

•full time
•program de lucru intre orele 08:00 – 20:00, flexibil
•ore suplimentare

Responsabilitati:

•activitati specifice postului
•sterilizarea si pregatirea materialelor necesare activitati
•asistarea la consult
•pregatirea pacientilor pentru tratament
•mentinerea starii de igiena a spatiului de lucru si a echipamentelor
•asistenta activa in interventii si manevre chirurgicale conform instruirii
•altele conform fisei postului

Beneficii oferite:

•salar fix corespunzator unui program full time
•ore suplimentare platite
•asistenta medicala gratis din domeniul activitatii firmei pentru angajat si membri apropiati ai familiei angajatului
•mediu de lucru profesional.

Adresa: Gloria, nr. 7A, Giroc, Timiș.

Anunt Diamant Medissa Vita

Medissa Vita Timisoara - Biorezonanta - Nutritie - Aromaterapie - Terapia cu plante - Cristaloterapie - Bioenergoterapie - Terapia Bowen - Terapii Access - Theta Healing - Cromoterapie - Remedii florale Bach - Terapia vibrationala Rife - Oncoterapie