Timisoara

Anunt Diamant Salsa Rebels

Salsa Rebels Timisoara ofer cursuri de salsa, bachata, kizomba si cha cha.

Angajam urgent persoana pentru caserat/colantat

Detalii loc de munca

Telefon
0728098672
Categorie
Locuri de munca
Modificat
acum 7 ani si 6 luni
Vizualizari
2356

Voteaza & Distribuie

Prezentare loc de munca

Societate de productie publicitara, formata dintr-o echipa de profesionisti, suntem in cautare de oameni pasionati, cu entuziasm si dedicare, care sa ni se alature.

Descrierea jobului:
- inscriptionare folie auto-adeziva, colantare, caserare
- pregatirea si taierea foliilor/autocolantelor (operare cutter-plotter)
- pregatirea fisierelor pentru print pe diferite medii(autocolant,bannere,panouri,casete luminoase) - print-uri de mari dimensiuni
- prelucrari grafice

Cerinte:
- bune cunostinte de Corel
- capacitatea de a lucra in echipa, de a primi si da feedback-uri constructive
- abilitati de organizare
- orientare spre rezultate
- rapiditate in executie, atentie sporita la detalii
- capacitatea de a lucra cu dead-line-uri
- persoana dinamica, implicata si ingenioasa

Beneficii:
- lucrul cu o echipa de profesionisti
- salariu motivant
- bonuri de masa
- transport asigurat
- prime sau marire de salariu in functie de performantele in munca

Program: L-V, 8 ore/zi.

Anunt Diamant Angajam femeie si barbati pentru curatenie in Timisoara

Firma de curatenie din Timisoara angajeaza femei si barbati pentru servicii de curățenie profesională. Program aleatoriul: 1 schimb si/sau 2 schimburi si/sau 3 schimburi, pentru: cinematografe, sali de sport, cladiri de birouri si fabrici.