Timisoara

Anunt Diamant Angajam femeie si barbati pentru curatenie in Timisoara

Firma de curatenie din Timisoara angajeaza femei si barbati pentru servicii de curățenie profesională. Program aleatoriul: 1 schimb si/sau 2 schimburi si/sau 3 schimburi, pentru: cinematografe, sali de sport, cladiri de birouri si fabrici.

Angajez lacatus cu experienta!

Detalii loc de munca

Telefon
0720108255
Categorie
Locuri de munca
Modificat
acum 9 ani si 8 luni
Vizualizari
1910

Voteaza & Distribuie

Prezentare loc de munca

Responsabilitati:
- montarea echipamentelor industriale in santier (rampe de egalizare, obturatoare termice, usi sectionale, glisante, pietonale, camere de incarcare etc.) punerea in functiune a echipamentelor, instruirea utilizatorului, asistenta tehnica, consultanta tehnica, service in garantie si portgarantie, reparatii.
Activitatea se desfasoara pe santier.

Cerinte:
- cunostinte tehnice si mecanice (studii medii sau scoala profesionala profil tehnic/mecanic)
- experienta relevanta in lucrul pe santier (2 ani aproximativ)
- permis de conducere cat. B
- cunostinte de sudura, electricitate, mecanica, lucru la inaltime (4 metri aproximativ)

Oferta:
- salariu atractiv (1800-2400 lei)
- cazare asigurata in deplasari
- tichete de masa
- posibilitate de promovare in cadrul firmei

CV-urile se pot depune pe adresa de mail: twopartnershr @ gmail.com

Anunt Diamant Euroinstal - Simion Barnutiu

Euroinstal Timisoara - instalatii sanitare, centrale termice, cazane lemne