SCOATEM ARTA IN STRADA!
Totul se cântă LIVE. Nu avem voie cu boxe, microfoane ci doar acustic, vocal și instrumental, in intervalul 12:00 - 16:00 Piata Unirii. Este un eveniment civilizat, prin care dorim să celebrăm orașul, să scoatem arta în stradă pentru câteva ore și să ne bucurăm prin muzică și dans.
Timișoara se va transforma într-un oraș de cântăreți și muzicieni, cu sau fără talent. Toată lumea este binevenită!









